Skip to content Skip to footer
80808080
'den bu yana
Mekanlarınızı Başka Bir Seviyeye Taşıyoruz

Kuruluştan bugüne sektörün öncüsü

Decorin Orman Ürünleri, ilk yıldan itibaren Türkiye süpürgelik pazarının %30’unu karşılayacak kapasiteye ulaşmıştır. Şu anda 6 kurulu hattıyla Türkiye’nin en büyük üretim kapasitelerinden birine sahiptir.

Yatırımlarına hiç ara vermeden devam eden Decorin orman ürünleri, hızla gelişen inşaat sektöründeki geri kalmış süpürgelik modellerini görmüş, tüketicilerin ve mimarların sektördeki yenilik beklentilerini göz önüne almıştır. Bu doğrultuda arge çalışmalarına hız vermiş 2013 yılında PVC ve Lake PP kaplı Lüks zemin pervazlarını üreterek pazara sunmuştur.

Hedefimiz

Sektörde yenilikçi & çeşitlilikte kalite

H er zaman sektörde yenilikçi olmayı hedefleyen Decorin, tüm ürettiği ürünleri müşterilerin isteklerini karşılayabilecek çeşitlilikte ve kaliteli bir şekilde üreterek, bu ürünleri tüm Türkiye genelinde oluşturduğu bayiler üzerinden tüketicilere ve tüm lüks projelere sunmaktadır.

Ayrıcalık Şıklık & Sıcaklık

Mekanlarınıza Değer Katan Çerçeve

Parke gölgesinde kalmış “süpürgelik” yerine, mekanlara sıcaklık, şıklık ve ayrıcalık katacak, yaşam alanlarının değerini arttıracak ürünleri sektöre kazandırıyoruz...

Go To Top