Skip to content Skip to footer
Uluslararası Birikim ve Tecrübe

Bayilik ağımıza katılın

Firmamız, uluslararası nitelikteki Decorin Orman Ürünleri markasının yurtiçi ve yurtdışı açılımlarını genişletmek amacıyla Decorin Orman Ürünleri standartlarını yakalayabileceğine inanan yatırımcılara bayilik hakkı tanımaktadır.

Yıllardır edindiğimiz birikim ve tecrübeler sonucunda oluşturulan temel bayilik kuralları aşağıda bilginize sunulmaktadır.
Yatırım planlamalarınızın Decorin Orman Ürünleri standartları ve aşağıdaki temel kurallara uygun olması halinde sizlerle en kısa zamanda irtibata geçilecektir.

Mağaza lokasyonu ve yatırım planlamanızın uygun görülmesi halinde tüm bayilik şartları taraflar arasında detaylı olarak müzakere edilecektir.

TEMEL BAYİLİK ŞARTLARI

-Bayilik alan, bedeli kendisine ait olmak kaydıyla mimari konsepti birebir uygulamakla yükümlüdür.

-Bayilik alan, Decorin Orman Ürünleri firmasının temin ettiği veya ürettiği ürünün tamamından almak zorundadır. Yüzde miktarı ise karşılıklı belirlenecektir.

-Tanıtım ve pazarlama harcamaları için bayilik alan’ın ayıracağı bütçe bayilik alan’ın oluşturacağı iş planı doğrultusunda taraflar arasında kararlaştırılır.

-Bayilik hakkı minimum 3 yıl süre ile ve münhasıran verilir. 3 yıl sonunda bayilik alan’ın performansı nazara alınarak münhasır yetki yeniden değerlendirilir.

-Tek marka (monobrand) politikası esastır.

Formu Doldurun Sizinle İletişime Geçelim

    Go to Top